Masz pytania?
Skontaktuj sie z nami.

Sprawdź naszą ofertę

Gwarantujemy bogaty asortyment, sprawdzonych dostawców,towar najwyższej jakości!
Przejdź do sklepu

O nas


Firma CETO – specjalistyczna hurtownia teleinformatyczna – zaprasza do współpracy wszystkich, którzy oczekują profesjonalnej obsługi i kontaktów handlowych, w których KLIENT stoi zawsze na pierwszym miejscu.

         Jesteśmy nastawieni na obsługę firm instalatorskich, sklepów i innych podmiotów świadczących usługi w zakresie teleinformatyki oraz elektryki. Oferujemy, poza bogatym asortymentem, wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala nam aktywnie współpracować z naszymi Klientami, doradzić i wybrać optymalne rozwiązanie. Bazujemy na producentach i dostawcach gwarantujących wysoką jakość towarów. Jeżeli zapytanie odbiega od naszej oferty pomagamy, w miarę możliwości, w dotarciu do potrzebnych materiałów. W naszym działaniu na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Dlatego też – terminowość, elastyczność, atrakcyjne ceny, dogodne warunki płatności (szczególnie dla stałych i solidnych partnerów) to główne cele, które realizujemy z najwyższą starannością.
         W celu ochrony interesów naszych klientów dostęp do oferty na drugim poziomie można uzyskać po przedstawieniu dokumentów rejestracyjnych firmy (regon, wpis do ewidencji lub KRS), z których wynika prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie wspomnianym na wstępie. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z ofertą zechcecie Państwo z niej skorzystać.